KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13913339
*
nr 1391 3339
Oljemålning
John Carlson, Signerad, Motiv från Italien. Olja på pannå, 45x53, yttermått inklusive ram: 57x66 cm
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 april 2021
kl 20:51:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/4 21:28:11
1
100 kr
16/4 15:20:10
2
150 kr
19/4 20:47:05
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa italien italiensk italy john carlson olja olja på pannå oljemålning oljemålningar sydeuropa
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Skånegård. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
*
Oljemålning
nr 1391 3339
Oljemålning
John Carlson, Signerad, Motiv från Italien. Olja på pannå, 45x53, yttermått inklusive ram: 57x66 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 19 april 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 13/4 21:28:11 | 1 | 100 kr |
| 16/4 15:20:10 | 2 | 150 kr |
| 19/4 20:47:05 | 3 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa italien italiensk italy john carlson olja olja på pannå oljemålning oljemålningar sydeuropa
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Skånegård. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12



